LUKAVI ODMETNICI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LUKAVI ODMETNICI

Dobrodosli na LOD forum
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 VICEVI SAMO ZA VAS

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:09

Doktor govori zabrinutom pacijentu: "S tim vašim srcem živećete vi i 70 godina!"
- "Ali, doktore, pa ja i imam 70 godina!"
- "Eto vidite!"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:10

Razgovaraju dva prijatelja: "Jesi li čuo za doktora koji je zbog seksualne afere sa pacijentom izgubio licencu za rad?"
- "Da, da, sramota... A bio je najbolji veterinar u gradu!" clown
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:11

Došao Piroćanac na benzinsku pumpu i kaže: "Sipaj mi 2 litre benzina i 1 kap ulja..."
- A prodavac će njemu: "Hoćeš i da ti prdnem u gume?"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:12

Putuju dva Piroćanca u Ameriku, pa poslije nekog vremena pita jedan drugog: "Ima li još puno?"
- "Ćuti i plivaj." Odgovara drugi. tongue
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:12

Dolazi Piroćanac kući pa kaže ženi: "Ponovo poskupeo benzin!"
- Pa šta to tebe briga kad nemaš auto!
- Nemam auto ali imam upaljač.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:13

Piroćanac se svaki dan molio Bogu: "Bože, daj da dobijem na Lotu, kako to svi dobiju a samo ja ne? Bože, daj da dobijem i ja..."
- Prodje neko vrijeme, Bogu se smuči pa mu se javlja: "Uplati, čovece, uplati!" cat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:13

Lalo, veruješ li u ljubav na prvi pogled?"
- "Dabome," odgovori Lala. "Zar misliš da bih se oženio Sosom da sam dvaput pogledao?"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:14

Žali se Sosa komšinici: "Jadna ja, moj Lala dobio ptičji grip."
- "Otkad, mila moja?!"
- "Ta crkla mu patka još odavno," - odgovori Sosa.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:15

ade Sosa i Persa repu. U jednom momentu Sosa izvadi jednu poveću pa veli Persi: "I u mog Lale je ovakav."
- Iznenađena Persa će: "Zar toliko veliki?"
- "Ne, Perso, ovako prljav."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:15

Dolazi Piroćanac kući pa kaže sinu: "Sine, reci dragička!"
- "Dragička." - reče sin.
- "Umalo danas da ti kupim patike!"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:16

lazi Piroćanac u kafanu i pridje jednom čovjeku: "Je li, Boga ti, jesi li ti onaj što mi je izvukao sina iz rijeke i spasao ga od davljenja?"
- "Jesam!" - kaže čovjek.
- A Piroćanac će: "A gdje mu je kapa?"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:16

Vidi policajac dječaka kako puši i pita ga da li zna da je to štetno za zdravlje.
- Mali mu kaže da ne zna, a policajac ce na to: "Znaš li ti sine da pušenje upola skracuje zivot? Koliko imaš godina?!"
- "10." odgovori dječak.
- "Eto vidiš, da nisi pušio sada bi imao 20." reče pandur.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:17

Imali policajci hitan slučaj. Ulaze u automobil i jedan kaže drugom: "Provjeri radi li nam rotacija."
- Ovaj izlazi i kaže: "Radi, ne radi, radi, ne radi..."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:17

Izlazi policajac iz pekare, nailazi na svog kolegu i kaže mu: "Ako pogodiš koliko kifli imam u džepu, daću ti obe".
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:18

Mujo napravio neki belaj i doveli ga kod sudije. Pita ga on: "Pa šta vas je dovelo ovdje?"
- "Dva policajca," odgovara Mujo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:19

Hodaju Mujo i Haso po Zenici pa će Haso: "Je li Mujo jel` ti osjetiš da nešto smrdi?"
- "Ma Haso to ti je smog."
- "Pa, ne znam da li je s tvog ili s mog ali bolan smrdi!" Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:20

Švercali Mujo i Haso tvorove preko granice. I tako stigoše oni do granice pa pita Haso: "A jel bolan Mujo, gdje ćeš strpat ovog tvora?"
- Mujo odgovara: "Kako gdje? Pa u gaće!"
- Haso će: "Joj nemoj u gaće, smrdi!"
- A Mujo će na to hladno: "Ma ko ga šiša nek crkne."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:21

Uletio Mujo u voz i pita: "Jel' ovo prvi razred?"
- Jeste!
- Dobar dan, ja sam vaš novi učitelj.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:23

Pitali Muju: "Šta je bolje biti, ćelav ili idiot?"
- "Idiot," odgovori on, manje se vidi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:25

Nazad na vrh Ići dole
chiwawa
Admin
chiwawa


Broj poruka : 86
Datum upisa : 16.08.2008
Godina : 37
Lokacija : valjevo

VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: pohvala   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 19:45

super vicevi ,samo tako nastavi
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 20:38

Udje policajac u prodavnicu i pita prodavaca:
• Je l' imate televizore u boji?
• Da
• Dajte mi jedan plavi...
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 21:11

Mujo i Hasa snajperisti sede u kuli i razgledaju, tek će Hasa:
• Vidiš li onog dole sa kapom?
• Ne!
• Ma onaj, što se češe...
• Ne!
• Daj pušku - uzme pušku i pogodi ga - E sad, je l' vidiš onaj što je pao?
• Vidim!
• E, to mi je burazer!
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 21:12

Ustao tip ujutro, pa razmišlja šta da radi... Izvadi džoint, izađe na balkon, zapali, gleda grad... Završi, ugasi, kad užarena narandžasta kugla proleti s jedne strane na drugu... Gleda on, nije mu jasno šta se desilo... Loš trip, zapali on još jedan, kad se isto ponovi, opet kugla proleti... Hajd' samo za proveru, on još jednom zapali... Opet ista stvar, kugla proleti i zaključi on da je vreme da uđe u kuću... Ulazi, zatvara vrata, a mati ga pita:
• Gde si ti bio?
• Na balkonu, pušio...
• Pa zar tri dana?
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitimeUto Okt 21 2008, 21:12

Skupile se životinje u šumi da se takmiče u vicevima. Prethodno se dogovore da onoga čijem se vicu ne budu svi smejali ubiju. Prva počne lisica. Isprica vic i na kraju, svi se smeju osim mede, pa ubiju liju. Zatim dođe vuk. Ispriča vic, svi ćute, samo se meda smeje. Pitaju ga ostali:
• Šta je medo, što se smeješ?
Meda će:
• Ala je onaj lijin bio dobar!
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VICEVI SAMO ZA VAS Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI SAMO ZA VAS   VICEVI SAMO ZA VAS Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VICEVI SAMO ZA VAS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LUKAVI ODMETNICI :: Humor-
Skoči na: